www.cvonline.hu

Software Architect

  • A hirdetés 953 napja lejárt

FELHÍVÁS

 Az FGSZ Zrt. Informatika és Hírközlés – Applikációs Szolgáltatások osztálya munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Javaslattétel az egyes projektek fejlesztési folyamatában alkalmazandó technológiai lehetőségekre, illetve ezek gyakorlati megvalósítására.
  • Fejlesztési keretek meghatározása, eszközök és technológiák kiválasztása, integrált kód és verziókövetés kialakítása.
  • Új komponensek és alkalmazások kidolgozása.
  • Rendszer- és szoftver architektúrák kiépítése Microsoft környezetben.
  • A követelmények technikai megfogalmazása.
  • Architektúra fejlesztések költségének becslése, megvalósíthatóság vizsgálata.
  • Architektúra implementálásában való részvétel.
  • Fejlesztések átvételében való közreműködés.
  • Rendszerek üzemeltetési szabályainak megfogalmazása.
  • Specifikációk megfogalmazása.
  • Projekt csapatok technikai támogatása és esetenként vezetése.

 A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki-informatikai végzettség.
  • Minimum 6-8 éves software architect és / vagy business analyst gyakorlat.
  • Modell vezérelt tervezési gyakorlat (minimum 2-3 év).
  • Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az  E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2015. február 15.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol