www.cvonline.hu

Software Architect

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.17.
Jelentkezési határidő: 2016.11.15.
Hirdetés azonosító: 1084827

Pozíció leírása / Job description

Az ügyfelünk ICT igazgatósága a magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezik, kialakítják és üzemeltetik a cégcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontjuk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) szervezetek számára.

Feladatok:

- Fejlesztési módszertanok szerinti minőségbiztosítás
- Üzleti/IT projekt konform megoldások tervezése, kialakításának támogatása és felügyelete
- Alkalmazások software architektúrájának megtervezése a technikai specifikáció részeként
- Szakmai anyagok IT szempontú véleményezése
- Elkészült megoldások újrafelhasználhatóságának, terveknek megfelelő végrehajtás ellenőrzése
- Software architektúra terv elkészítése az üzleti elemzők, fejlesztők és enterprise architektek bevonásával
- Fejlesztő csapat felállításában és kiválasztásban való részvétel
- Software architektúrális kérdésekben való döntéshozatal a hozzá tartozó alkalmazás vonatkozásában
- Tanácsadó szerepkör

Elvárások:

- Felsőfokú informatikai végzettség
- Legalább 5 év nagyvállalati környezetben szerzett fejlesztői munkatapasztalat
- Java EE technológiai ismeret, gyakorlat
- Középfokú angol nyelvismeret
- Elemző készség, rendszerszemlélet
- Önfejlesztés, tanulási hajlandóság
- Proaktív hozzáállás, rugalmas hozzáállás, nyitottság

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Fejlődési lehetőség
- Felelősségteljes munkakör
- Dinamikus csapat
- Modern munkakörnyezet
- Kiemelkedő béren kívüli juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a