www.cvonline.hu

Soft Skill Trainer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.05.19.
Jelentkezési határidő: 2016.06.01.
Hirdetés azonosító: 1039791
lejárt

Soft Skill Trainer pozícióba keresünk munkavállalót multinacionális partnercégünk budapesti üzletsegítő központjába. Megbízónk Holland háttérrel rendelkezik és jelentős szerepet tölt be a légi utasszállítás területén aki a kollégák professzionális készségeinek fejlesztése céljából keres hosszú távra, megbízható Soft Skill Trainert.

A HR csapattal együttműködve a megfelelő jelöltnek lehetősége nyílik saját elképzelése szerint kialakítani a folyamatokat, valamint megtervezni az oktatási és képzési programokat.

A Soft Skill Trainer legfontosabb feladatai:

• Trainingek teljes körű megszervezése és lebonyolítása
• Oktatóanyagok megtervezése és elkészítése
• Trainingek levezénylése magyar és angol nyelven
• Trainingek hatékonyságának vizsgálata
• Training anyagok folyamatos fejlesztése és bővítése
• HR osztállyal való szoros együttműködés
• Jelentések készítése

Legfontosabb elvárások a Soft Skill Trainer-rel kapcsolatban:

• Felsőfokú lehetőleg pedagógus végzettség
• Kiemelkedő kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
• Magabiztos legalább aktív középfokú angol nyelvtudás
• Jó szervezőkészség
• Megfelelő rendszerszemlélet a folyamatok átlátása érdekében
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, magyar és angol nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.