www.cvonline.hu

Sofőröket keresünk!

  • A hirdetés 748 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. budapesti megbízópartnere számára nagy létszámban keresünk jelölteket az alábbi pozícióra:

Sofőr

Feladatok:

  • Személyszállítás
  • Forgalmas helyek és potenciális utasok felkutatása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Budapesti helyismeret

Amit kínálunk:

  • Teljesen új, elektromos meghajtású gépkocsik
  • Versenyképes fizetés: Fix bérezés+jutalék+borravaló (összesen kb. havi nettó 200 ezer forint)
  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony

Előny: Személyszállításban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Sofőr”

További információ: 06-30-193-5315

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773

Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő