www.cvonline.hu

Sofőr

  • A hirdetés 413 napja lejárt

Sofőr

Elvárások:

  • Szakmai elhivatottság
  • Legalább 2 éve érvényes „B” kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Személyszállítás
  • Forgalmas helyek és potenciális utasok felkutatása

Amit kínálunk:

  • Teljesen új autópark;
  • Versenyképes fizetés, Fix bérezés+jutalék+borravaló;
  • Megfelelő szakmai tudással elérhető kereset / hó 200.000 – 400.000 Ft között
  • Stabil, kiszámítható munkahely, kulturált kommunikáció
  • Főállású, bejelentett, alkalmazotti munkaviszony;
  • Magas színvonalú munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest

Telephely: XXI. kerület

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő