www.cvonline.hu

Sofőr

  • A hirdetés 789 napja lejárt

Tapasztalattal rendelkező

buszsofőröket

alkalmazunk Londonba állandó munkára.

Állandó munkaviszonyt biztosítunk London egyik legnagyobb autóbusz társaságánál.

Bér:

£12.34    - £13.64 / óra (alapdíj)

£13.60 - £15.05 / ora (túlóradíj)

Minimum heti 40 óra munka garantált.

A fizetés hetente történik (átlagban £500/hét adózás után!!)

Előnyei:

  1. Ingyen utazási kártya Londonban ( ingyen utazás autóbusszal, metróval, stb Londonban)
  2. Évente 20 nap fizetett szabadság + 8 nap munkaszüneti nap (bank holiday)
  3. Céges nyugdijrendszer
  4. 2 hét ingyenes szállás ahogy megérkezett Londonba
  5. Segítséget nyújt a cég a bankszámla nyitásban
  6. Segítséget nyújt a cég a National Insurance szam megnyitásában
  7. Segít a cég a jogosítvány kicserélésében

Cégünk segít állandó szállást találni Londonban és/VAGY környéken.

ELvárások:

  1. Jogosult legyen Nagy Britanniában dolgozni
  2. Minimum 3 hónap tapasztalat autóbusz vezetés terén
  3. Ellenőrizhető munkaviszony
  4. Büntetlen előélet
  5. Az angol nyelv ismerete (beszéd és irás)
  6. Minimum 12 hónapra való költözés Londonba
  7. Érvényes D kategóriás jogositvány és Gépjármű Vezetői Kártya (CPC)

Interjúkat Magyarországon es Skypeon tartunk!

A sikeres jelölt akár azonnal is kezdhet.

Cégünk NEM számol fel dijat a jelöltektől!!

Jelentkezéshez a fenti állásra, kérem küldjék angol önéletrajzukat a lenti e-mail címre.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna