www.cvonline.hu

Sofőr

  • A hirdetés 565 napja lejárt

Sofőr

Partnercégünk számára keresünk sofőr munkatársat.
R01Sof

Feladatok:

  • Egyéb ügyintézések, vásárlások lebonyolítása
  • Gépkocsi használat adminisztrációja, menetlevelek vezetése
  • Céges autó flotta management - tankolás, mosatás, karbantartás, javítás, ezekkel kapcsolatos mindennemű ügyintézés
  • Ügyvezető igazgató gépkocsijának vezetése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jogosítvány
  • Jó (tárgyalóképes) angol nyelvtudás

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő