www.cvonline.hu

Sofőr

  • A hirdetés 826 napja lejárt

Több mint 20 éve gyerekszállítással foglalkozó budai cég,

sofőr

munkatársat keres, hétközbeni illetve hétvégi

munkavégzésre egyaránt.

Feladatok:

  • iskola busz vezetése
  • személyszállítás
  • az autóbusz tisztán tartása

Elvárások:

  • D kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • tachográf kártya
  • utas központú gondolkodás

Előny:

  • gyerekszállítási tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete – elsősorban angol, francia

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős állás
  • azonnali kezdési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű munkaszerződés
  • változatos feladatok

Munkavégzés helye:

  • Buda és környéke, esetenként vidék

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, vagy szeretne bővebb információkat kapni álláslehetőségünkről; fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével küldje el nekünk az alábbi email címre.