www.cvonline.hu

SOFŐR

  • Company_icon VIMPEX DRINK Kft.
  • Location_icon XIX. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Nagy múlttal rendelkező, a kereskedelmi piacon meghatározó szereplő,
a VIMPEX DRINK Élelmiszer Kereskedelmi Kft keres

SOFŐR

munkatársat "B" kategóriás jogosítvánnyal, szállítói tapasztalattal.

Munkakör:

  • Vásárlóink megrendeléseinek kiszállítása Budapest és vonzáskörzetében
  • Bejelentett főállású munkalehetőség, munkatörvény és egyéb hatóság előírásait betartva

Munkarend: H-P

Telephely és iroda: Bp, 19.ker. Hofherr u.11/a

Önéletrajzos jelentkezését e-mailben várjuk a lenti címre.

Helyek XIX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Gépjárművezető, Gépkocsivezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű