www.cvonline.hu

Sofőr

  • A hirdetés 212 napja lejárt

Főállásban és részmunkaidőben is keressük sofőr kollégáinkat!

Amit kínálunk:
Teljesen új autópark;
Versenyképes fizetés, Fix bérezés+jutalék+borravaló;
Stabil, kiszámítható munkahely, kulturált kommunikáció
Főállású, bejelentett, alkalmazotti munkaviszony;
Magas színvonalú munkakörülmények

Feladatok:
Személyszállítás
Forgalmas helyek és potenciális utasok felkutatása

Elvárások:
Szakmai elhivatottság
Legalább 2 éves, érvényes B kategóriás jogosítvány

Jelentkezni lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a 0630/1935315-ös telefonszámon.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő