www.cvonline.hu

Sofőr

  • A hirdetés 311 napja lejárt

Sofőrállás – Német cég Magyar leányvállalata – Nemzetközi 3/1, 4/1, 6/2.

Ha szeretnél egy tőkeerős, stabil cégnél, fizetéscsúszás nélkül, kiemelkedő bérezés mellett dolgozni, jó helyen jársz. Cégünk, az Eurodriverjobs, 2008 óta a sofőrök szolgálatában áll és személyre szabva szervez munkát Európa szerte, valamin Kanadában. Eurodriverjobs életpálya modellt kínál, ami azt jelenti, hogy a pályakezdőktől a több éves tapasztalattal rendelkezőkig, mindenki számára képes irányt mutatni egy magasabb szintű munka eléréséhez. Kérje specialistáink egyikének tanácsát! Nyelvtanulással elérhetővé válnak a top munkák. Link megjelenítése

Német ügyfelünk Magyar leányvállalata hosszú távú munkát biztosít, Magyar sofőröknek. Fuvarfeladataik megnövekedése miatt új kamionok vásárolnak. Jelenleg 6 sofőrnek nyílik lehetősége bejutni a céghez.

Az állás részletei:

  • Német, Osztrák, Svájci fuvarok.
  • 24 órás Magyar nyelvű diszpécser szolgálat.
  • Ingyenes kiutazás busszal Veszprémből Haiterbachig. Az utazással töltött időre is, oda-vissza napidíjat fizet a cég.
  • A haiterbach-i (Németország) telephelyen fürdési, főzési és mosási lehetőség adott.
  • Pontos váltási rendszer: 3 vagy 4 munkahét után 1 hét pihenő otthon. 6 heti munkát követően 2 hét tölthető otthon. Az Ön számára ideális munkarendet szabadon megválaszthatja.
  • 1-3 éves SCANIA és DAF traktorok. Hűtővel és légkondicionálóval felszerelve.
  • Törvényes vezetési és munkaidő betartása.

Korrekt, pontos bér, ami nem függ a futásteljesítménytől. Napidíjas rendszer:

  • Osztály /0-3 hónap/: 406€ (alapbér) havi nettó + 42€ adómentes napidíj
  • Osztály /3-6 hónap/: 406€ (alapbér) havi nettó + 45€ adómentes napidíj
  • Osztály /7-12 hónapig/: 406€ (alapbér) havi nettó + 48€ adómentes napidíj

A munka betöltéséhez 1 év nemzetközi tapasztalat GKI, PÁV, digitális tachográf kártya és minimális német nyelvtudás szükséges.
Ha jó munkát végez és a német nyelvtudása elegendő a német irányításhoz, fél év után lehetőség nyílik a Német anyacéghez kijutni és Német szerződéssel folytatni a munkát.

Partnerünk neve: Alfred Schuon Internationale Spedition + Logistik Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Jelentkezésed az alábbi email címen várjuk.

Visegrádi Zoltán +36 707 725 725  |  Skype: z.visegradi
Tanácsadónktól kérhet személyre szabott állásajánlatot is.

Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros - Tarján

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom

Targoncás/Raktáros

PROHUMAN

Járműipari...
Budapest

Raktári munkatárs/Göngyöleg kezelő

PROHUMAN