www.cvonline.hu

Sofőr - raktáros

  • A hirdetés 109 napja lejárt

munkatársat keres Budapest, XIII. kerületi fürdőszobaszalon

Feladatok:

  • 6,5t / 3,5t teherautók, személyautók vezetése
  • termékek (csempe, padlólap, szaniter) szállítása
  • raktárosi feladatok ellátása (pakolás, termékek átvétele/kiadása)

Elvárások:

  • B, C vezetői engedélyek
  • gépjárművezetői kártya
  • gépjárművezetői képesítési igazolvány (GKI kártya)
  • megbízhatóság
  • tehergépjármű vezetői tapasztalat
  • jó helyzetfelismerés
  • kiváló probléma-megoldási képesség
  • terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • targoncavezetői engedély
  • építőipari anyagismeret (hidegburkolat, szaniter)

Fényképes önéletrajzot bérigénnyel várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő