www.cvonline.hu

Sofőr, Mobil wc tisztító

  • A hirdetés 360 napja lejárt

Pusztazámori telephellyel rendelkező cég keres

sofőr és mobil wc tisztító

kollégákat állandó, hosszútávú munkavégzésre.

Feladatok:

  • Az ország különböző pontjain, meghatározott útvonalon történő gépjárművezetés, mobil wc fülkék szállítása, és tisztítása.

Elvárás:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Balesetmentes vezetési tapasztalat
  • Bűntetlen előélet
  • Középfokú végzettség
  • Pontosság, precizitás

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Az ország egész területén szerzett gépkocsi vezetői tapasztalat
  • Kiváló tájékozódási képesség

Egyéb:

  • Indulási- és érkezési hely Pusztazámor

Munkavégzés helye:
Pest megye

Fizetés:
Versenyképes, bruttó 300.000.-Ft.

A fényképes önéletrajzokat várjuk a következő email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő