www.cvonline.hu

Sofőr Budapest

  • A hirdetés 113 napja lejárt

Nemzetközi, elektromos technikával működő taxitársaság megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársakat:

Sofőr

Leendő munkatárs feladatai:

  • Gépjárművezetői feladatok ellátása
  • Munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Gépjármű műszaki állapotának ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • PÁVII képesítés (előny)

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Nemzetközi környezet, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 284 4461-es telefonszámon érdeklődhet.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb