www.cvonline.hu

Sofőr – éjjeli szállító

  • A hirdetés 681 napja lejárt

Az olaj és kenőanyag, valamint az autóalkatrész piacán 10 éve működő, szlovák tulajdonban lévő,  dinamikusan fejlődő cég az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Autóalkatrész,olaj és autókozmetika szállítás nagykereskedelmi hálózatba

Munkavégzés: Budapest (Magyarország) - Martin (Szlovákia) – Budapest (Magyarország) útvonalon

Elvárások:

  • B kategóriás vezetői jogosítvány – kisteherautók 3,5 t-ig
  • 3 éves Furgon vezetői tapasztalat
  • Minimum középfokú iskolai végzetség (érettségi nem feltétel)
  • önállóság, felelősség, rugalmasság
  • munkakedv, pontosság és következettség a munkavégzésnél
  • tapasztalat az áruszállítás terükletén és a disztribúcióval
  • egyéni vállalkozói igazolvány

Előny:

  • Szlovák vagy angol nyelv előnyt jelenthet
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • új autópark
  • stabil és fejlődő háttér
  • segítőkész munkatársak
Helyek Pest
Budapest
Külföld
Kategória Külföldi munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó