www.cvonline.hu

Social media támogató

  • A hirdetés 1032 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfélkapcsolat Menedzsment csapata

SOCIAL MEDIA TÁMOGATÓ

munkatársat keres

(2015. január 1-jétől)

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

  • az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfélkapcsolat Menedzsment csapata által működtetett Közösségi Média Csatornák kommunikációinak teljes körű kezelése (annak szerkesztése, üzemeltetése, tartalomszolgáltatása, tervezése, karbantartása),
  • az oldal működtetésével összefüggő ötletek, fejlesztések megosztása,

  • költségtervezés,

  • a terület működésével összefüggő adminisztratív feladatok elvégzése,

  • piackutatás,

  • kapcsolattartás a PR-ral és a Marketinggel, valamint egyéb társterületekkel.

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú marketing és/vagy kommunikációs végzettség,

  • magas szintű MS Office ismeretek,

  • jártasság közösségi média csatornák használatában: Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn

  • kiváló kommunikációs készség,

  • ügyfél-központú gondolkodás,

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

ELŐNYÖK:

  • grafikai programok (pl. Photoshop) ismerete .

AMIT KÍNÁLUNK:

  • multinacionális hattér,

  • változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés,

  • izgalmas szakmai kihívások és fejlődési lehetőség.

KÜLDJE EL JELENTKEZÉSÉT, HA ÚGY GONDOLJA, HOGY:

  • kitartás, önállóság, pontosság, megbízhatóság jellemzi,

  • kiváló kommunikációs készsége van,

  • pozitív gondolkodásmód jellemzi,

  • ügyfél és értékesítési szemléletű,

  • a határidőket betartja,

  • tanulási kedv, kreativitás és innovativitás jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. november 30-ig várjuk oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol