www.cvonline.hu

SOA technológiai specialista

  • A hirdetés 475 napja lejárt

Leendő munkatársunk feladatai:

  • szolgáltatás alapú IT architektúra folyamatos fejlesztése, úgymint:
  • komponens alapú szolgáltatások megtervezése szabványos tervezési minták alkalmazásával,
  • vállalati szolgáltatás és SOAP interfész modellek karbantartása,
  • SOA modellekhez kapcsolódó generátorok, scriptek karbantartása, fejlesztése,
  • részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben:
  • szoftverfejlesztési technológiai témákban kapcsolattartás a beszállítóinkkal,
  • az IT fejlesztések technológiai támogatása, minőségbiztosítása,
  • szolgáltatások tesztelése, integrációs tesztelés támogatása.

Ideális pályázónk szakismerete:

  • SOA környezetben szerzett 2-3 éves tapasztalattal rendelkezik,
  • Web Service szabványokat és technológiákat átfogóan ismeri,
  • több éves szoftverfejlesztési tapasztalata van,
  • Java EE technológiákat ismeri;

Előnyt jelent, ha a következő konkrét rendszerek valamelyikét ismeri:

  • Tibco ESB és BusinessWorks, valamilyen CRM vagy Enterprise Content Management rendszer,
  • a BPMN, az UML módszertan és az Enterprise Architect használatában jártas,
  • banki informatikai környezetben szerzett tapasztalatokat.

Végzettsége:

  • szakirányú informatikai/műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • kommunikációképes angol vagy német nyelvtudással bír.

Egyéb:

  • strukturált gondolkodási képességgel bír,
  • jó kommunikációs és - kapcsolatteremtő készségű, határozott fellépésű,
  • pontos, igényes munkavégzésű,
  • rendszeresen olvas számítástechnikai szakirodalmat, és folyamatos fejlődési igény, önképzés jellemzi.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol