www.cvonline.hu

SOA architect (QS-4133)

  • A hirdetés 1259 napja lejárt

<b>SOA architect</b> munkatársat keresünk fiatalos csapatunkba.

<b>Feladatok:</b>

• SOA architektúra tervezés, karbantartás
o middleware folyamatok tervezése, karbantartása
o middleware fejlesztések belső konzisztencia vizsgálata
o middleware és kapcsolódó alkalmazások/folyamatok konzisztencia vizsgálata
• integrált tesztelések tervezése, koordinálása, végrehajtása
• dokumentálás
o adatbázis modell készítés, karbantartás
o UML modellek készítése, karbantartása
• belső szabványok kialakítása, karbantartás, ellenőrzése (QCM)
• kapcsolattartás a Projektirodával, a szakterületekkel, fejlesztőkkel, üzemeltetéssel
o üzleti folyamatok (igények) leképzése, logikai terv készítése
o belső szabványok használatának ellenőrzése (QCM)
o alkalmazás üzemeltetés támogatás (felhasználói kérdések kiszolgálása)
 folyamat analízis
 hibafelderítés támogatás
o infrastruktúra üzemeltetés támogatás
 middleware belső hibák analízise
 middleware belső fejlesztések
• monitorozás
• optimalizálás

<b>Elvárások:</b>

• SOA tervezési gyakorlat (min. 3 év)
• WebService tervezésben való jártasság
• szervezési módszertanok ismerete
o UML modellezési gyakorlat
o BPML, BPMN gyakorlat
o ESB folyamatok/funkciók ismerete
• middleware ismeretek
• adatbázis és SQL ismeretek
• MQ (WebSphere MQ) ismeretek
• szakirányú főiskolai, vagy egyetemi diploma
• aktív középfokú angol-, vagy németnyelv-tudás

<b>Előny:</b>

• modellező eszközök ismerete
• webMethods ismerete
• JAVA fejlesztési tapasztalat
• SQL Server és DB2 ismeretek
• AS/400 ismerete
• kriptográfiai (digitális aláírás és titkosítás) ismeretek
• üzemeltetési tapasztalatok
• LDAP ismeretek
• projektvezetői tapasztalat
• legalább 3 év biztosítói/pénzintézeti hasonló munkakörben eltöltött tevékenység
• logikus gondolkodásmód
• üzleti szemlélet, határozott fellépés
• terhelhetőség, szorgalom

Önéletrajzokat az E-mail cím megjelenítése email címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő