www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
 Hirdetés azonosító: 884644
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat az IMS divízióba:

SMT Technikus

Fő munkaköri feladatok

  • Gyártósorok, gépek berendezések napi, heti, éves karbantartása és hibajavítása
  • Sorátalakitások, új gépek telepítése
  • Berendezések hatékony működésének biztosítása
  • Szerszámok  karbantartása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum két éves tapasztalat SMT gyártás területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Gyakorlati és elméleti ismeretek berendezések gépek üzemeltetésében, karbantartásában
  • Nagy teherbírás
  • Több műszakos munkarend vállalása

 Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz
  • Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkahely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette figyelmét kérem önéletrajzát küldje el az alábbi címre: