www.cvonline.hu

SMT Technikus

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.01.23.
Hirdetés azonosító: 1083003

Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat az IMS divízióba:

Fő munkaköri feladatok

  • Gyártósorok, gépek, berendezések napi, heti, éves karbantartási és hibajavítási tevékenységének végzése
  • Gyártóberendezések üzembiztonságának, működőképességének biztosításához szükséges faladatok végzése
  • Gép és berendezés oldalról a termelés hatékony kiszolgálása, a berendezések elvárt minőségi és hatékonysági szintjének biztosítása
  • Ütemezett megelőző karbantartási feladatok, nagyjavítások, időben és időre történő végrehajtása, az ezekhez tartozó dokumentáció pontos vezetése
  • Gyártóberendezések átépítése, mozgatása, új berendezés üzembe helyezése
  • Szoros együttműködés a Termeléssel, a Mérnökséggel és a Quality osztállyal

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben vagy elektronikai gyártásban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Határozott fellépés
  • Precizitás
  • Terhelhetőség
  • Analitikus, szisztematikus gondolkodásmód
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
  • LEAN szemlélet
Előnyt jelent:
  • Angol nyelvismeret
  • SMT technológia ismerete

 Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz
  • Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkahely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette figyelmét kérem önéletrajzát küldje el az alábbi címre: