www.cvonline.hu

SMT, SMD operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 938434

Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Félkész és kész termékek előállítása,
  • SMT gépek kezelése,
  • A rábízott berendezések előírásszerű kezelése,
  • Gépsorok működésének felügyelete.
Elvárások:
  • SMT, SMD gyártósoron szerzett tapasztalat,
  • Jó fizikum,
  • Min. 1 éves gyártósori tapasztalat,
  • Több műszakos munkarend vállalása.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, folyamatos műszakban (2 nap 12 óra, 2 nap pihenőnap)
  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió