www.cvonline.hu

SMT Projektmérnök (Székesfehérvár) Ref.szám: FE-

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2015.06.19.
Hirdetés azonosító: 939620

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Többéves releváns szakmai tapasztalat elektronikai gyártási területen
  • Alapvető ismeretek a termelési módszerek és az elektronikai összeszerelési eljárások területén, különös tekintettel a felületszerelési technológia (SMT) területére
  • Nagy jó beszéd- illetve íráskészség angol nyelvből
  • NPI tapasztalat elektronika területen
  • SMT gyártósorok telepítése és beindítása során szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat műszaki alapon hozott döntések gazdasági hatásvizsgálatában
  • Önálló munkavégzés és szervezett működési eljárás alkalmazása
  • Csapatban való munkavégzés
  • Utazásra való hajlandóság

Fő feladatok, tevékenységek:

  • Az EMS (Electronic Manufacturer Service) terület folyamatos támogatása, együttműködés a projektekben
  • SMT dokumentáció előkészítése az outsourcing tevékenységhez
  • Változásmenedzsment biztosítása az EMS partner felé
  • Az EMS partnernél történő mintagyártás támogatása és auditálása
  • RFQ tevékenység
  • A fejlesztési és kiszervezési folyamatok támogatása
  • Részlegek közötti munkacsoportok munkájában való részvétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatások!
  • Multinacionális környezet
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Fiatalos, lendületes bérszámfejtői csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű, jelenleg 1500 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő elektronikai gyártó cég megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzait, és jelentkezzen a pozícióra, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1225-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-NAIH-85575/2015.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Elektronika / Telekommunikáció
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő