www.cvonline.hu

SMT programozó

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 988143

Flex állások

A Flextronics International Kft. Zalai gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

 Feladatok

  • Automata gépek programozása (ASM, Assembleon), a programok fejlesztése, optimalizálása és folyamatos karbantartása.
  • Munkautasítások, dokumentációk készítése, módosítása
  • Próbagyártások támogatása, kapcsolattartás a társterületekkel
  • Részvétel gyártási technológiák bevezetésében, mintagyártásban, az éles gyártási folyamat indításának felügyelete
  • Gépkarbantartások ellenőrzése, kapcsolattartás a karbantartással
  • Kapcsolattartás a termeléssel és a többi támogató osztállyal

Elvárások

  • Minimum 2 éves SMT beültetés és programozás területén szerzett tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • CAD/CAM ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség