www.cvonline.hu

SMT programozó

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1007727

Flex állások

A Flextronics International Kft. Tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Automata gépek programozása, a programok fejlesztése, optimalizálása és folyamatos karbantartása
  • Beültető programok készítése, ellenőrzése, módosítások intézése
  • Munkautasítások, dokumentációk készítése, módosítása
  • Próbagyártások támogatása, kapcsolattartás a társterületekkel
  • Részvétel gyártási technológiák bevezetésében, mintagyártásban, az éles gyártási folyamat indításának felügyelete
  • Gépkarbantartások ellenőrzése, kapcsolattartás a karbantartással
  • Kapcsolattartás a termeléssel és a többi támogató osztállyal

Elvárások

  • Minimum 2 éves SMT beültetés és programozás területén szerzett tapasztalat
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • CAD/CAM ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Tab