www.cvonline.hu

SMT programozó mérnök

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1025612

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

 Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • SMT beültető gépek programozása
  • Technológiai folyamatok ismerete
  • Folyamatból eredő problémák megoldásának képessége
  • Gépek és berendezések hibáiból eredő problémák elhárítási képessége, eszközjavítás
  • Fokozott jelenlét a folyó termelésben, napi problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Aktív részvétel a termelési mutatók javításában és stabilan tartásában (FPY, Selejt, Állásidő)
  • Elsődleges és helyettesítő/másodlagos szerepek megvalósítása a napi gyakorlatban
  • Struktúrált problémamegoldási módszerek elsajátítása és alkalmazása
  • Folyamatok kontroll-eszközeinek kifejlesztése, működtetése, felügyelete
  • Munkautasítások, egyéb dokumentumok (pl. specifikációk, eljárások) írása és karbantartása
  • Új projektek támogatása, termelésindításban való aktív részvétel
  • Terméktámogatás, termékanalízis - mechanikai, műanyag és egyéb gyártástechnológiai szempontból
  • A munkavállalónak ismernie kell a vállalatirányítási rendszer (KIR/ MIR/ MEBIR) vonatkozó dokumetumait és ezek betartása útján, tudatában kell legyen a tevékenysége szerepével és fontosságával és ennek hatásával  a cég minőségi mutatóira
  • A munka- és tűzvédelmi, valamint a Környezetvédelmi és egyéb jogszabályoknak betartása és betartatása. Az OHSAS, Környezetirányítási és Minőségügyi szabvány megfelelésének, hatáskörben történő biztosítása

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • 1-3 év gyártásban, SMT területen szerzett tapasztalat
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Jó csapatjátékos hozzállás

Előny:

  • Siemens gépek ismerete

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzod e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése