www.cvonline.hu

SMT Programmer

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1076668

Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

Fő feladatok / Main duties:

  • Beültető programok elkészítése próbagyártásra
  • Fejlesztési terv készítése és végrehajtása összhangban a gyár céljaival, különös tekintettel a gépi szórásra
  • Gyári SMT folyamatok optimalizációja: sor ciklusidő balansz fejlesztés
  • Nyomonkövető rendszer üzembentartása, ezzel kapcsolatos fejlesztések bevezetése és oktatása első körben
  • Árajánlatok és beruházások esetén sorszimulációk elvégzése

Képességek, tapasztalatok / Skills, experiences

  • Gépész, informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • 1 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • SMT folyamatok alapos ismerete
  • Rendszerszemlélet, jó prezentációs képesség
  • Automotive és Telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat (APQP/PPAP)
  • Folyamatos fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete
  • Jó elemző és hibafeltáró képesség
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (írásban)
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre.