www.cvonline.hu

SMT operátor

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 981486

Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • SMT gépek kezelése, működtetése
  • A rábízott berendezések előírásszerű kezelése
  • Gépsorok működésének felügyelete

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • SMT, SMD gyártósoron szerzett tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az email címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkarend: 3 műszak: 5:40-13:50, 13:40-21:50, 21:40-5:50, heti váltásban