www.cvonline.hu

SMT operátor

  • A hirdetés 571 napja lejárt

Multinacionális, gumiabroncsokat gyártó partnerünk részére keresünk gyakorlattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba:

SMT beültetőgép-kezelő operátor

(BUD381)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Félkész és késztermékek előállítása
  • Berendezések kezelése, felügyelete, egyszerűbb hibák javítása
  • Termelés folytonosságának biztosítása (veszély esetén felettes azonnali értesítése)
  • Szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való részvétel
  • Rend és tisztaság folyamatos fenntartása (5S)

Elvárások:

  • SMT gyártásban szerzett tapasztalat

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület
  • Műszakrend: 3 műszak

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő operátori bérezés
  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), olcsó étkezési lehetőség
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/252 14 11 telefonszámon érdeklődhet.

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014