www.cvonline.hu

SMT operátor

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 916413

A Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai gyárába a termelés folyamatos bővűlése miatt, új gépsorokra, saját állományba keres munkavállalókat az alábbi munkakörbe

Feladat

  • Alkatrész beültető gépek üzemeltetése
  • Beültető gépsor működésének kiszolgálása
  • Termékek minőségének gyártásközi ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Gyártás/termelés területén szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • 12 órás munkarend vállalása
  • SMT operátor munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Alapbéren felül kiemelkedően magas cafeteria juttatás,
  • Teljesítmény alapú bónusz rendszer
  • A feladat ellátásához szükséges képzést biztosítjuk
  • Céges busz

Amennyiben állásunk felkeltette érdeklődését kérem küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségünkre: