www.cvonline.hu

SMT operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.17.
Hirdetés azonosító: 864793

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk Ügyfeleink üzleti sikereihez. Teljes körű HR-szolgáltatásokat nyújtunk az egész országban, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, bérszámfejtés és Cafeteria outsourcing, diákmunka, illetve HR-tanácsadás területén. A lengyel piacvezető HR szolgáltató Work Service Group tagjaként számos nemzetközi projektben is közreműködünk. Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Félkész és kész termékek előállítása,
  • SMT gépek kezelése,
  • szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való részvétel,
  • a rábízott berendezések előírásszerű kezelése, működésének felügyelete,
  • adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Középfokú szakvégzettség,
  • SMT gyártósoron szerzett tapasztalat,
  • beültető gépek ismerete,
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete,
  • mérőeszköz ismeret.

Előny

  • Angol alapfokú nyelvismeret,
  • 5S szabály és Lean alapelv ismerete.

Egyéb

Munkaidő: Teljes munkaidő, több műszakban. Munkavégzés helyszíne: Budapest, X. kerület

Kapcsolat

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió