www.cvonline.hu

SMT operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1097947

Nagy múltú Partnerünk az elektronikai piac meghatározó szereplője részére, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • SMT gépek kezelése
  • Gépek üzemszerű működésének ellenőrzése
  • Szerelési feladatok precíz elvégzése
  • Operatív részvétel a termelésben

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Gyártás/termelés területén szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • Stabil céges háttér egy multinacionális közegben
  • Széles körű, kimagasló Cafetéria már az első hónaptól
  • Céges buszjárat számos településről
  • Ösztönző bónusz

Előnyök:
  • Érettségi bizonyítvány megléte
  • SMT operátor munkakörben szerzett tapasztalat

  • Ha Ön kellően motivált és szívesen részt venne partnerünk ambiciózus céljainak elérésében, akkor ne habozzon, küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámokon: +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 További, folyamatosan frissülő állásajánlatainkat megtekintheti a Prohuman Facebook oldalán:Link megjelenítése