www.cvonline.hu

SMT operátor X.kerület

Nemzetközi, autóalkatrészeket gyártó partnerünk részére keresünk gyakorlattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba kiemelt bérezéssel:

SMT Operátor

Leendő munkatárs feladatai:

  • Félkész és késztermékek előállítása SMT beültető-gép segítségével
  • Nyáklap elemeinek felhelyezése, beültetése
  • Berendezések kezelése, felügyelete, egyszerűbb hibák javítása
  • Szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • SMT gyártásban szerzett tapasztalat

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő operátori bérezés
  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), olcsó étkezési lehetőség
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület
  • Műszakrend: 3 műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban hétköznapokon 17:00 óráig a +36 20/310 1714-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014