www.cvonline.hu

SMT operátor (Veszprém) - Valeo

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1097952

Autóipari világmárkák számára gyártó, francia partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • SMT gépek üzemeltetése, kezelése, futásfelügyelete és ellenőrzése
  • Első darab jóváhagyásának elvégzése, átállási listák kitöltése
  • Feeder-utántöltés, boxok ürítése, tekercs cseréje
  • Darabjegyzék ellenőrzés, folyamatkontroll
  • Verifikációs állomások (teszterek, vizuális ellenőrző berendezések) adatainak ellenőrzése
  • Hibaüzenetek értelmezése, beavatkozás és a felettes értesítése termékek ellenőrzése, megengedett javítások, utómunkálatok elvégzése, termékek továbbküldése

Elvárások:
  • Érettségi vagy szakközépiskolai bizonyítvány
  • Büntetlen előélet
  • Betöltött 18. életév
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontosság, megbízhatóság, felelősségtudat
  • Jó memória
  • Gyorsaság
  • Tanulékonyság

Juttatások:
  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű szerződés
  • Folyamatos 3 műszak
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés és műszakpótlékok (havi prémium, 13. havi fizetés, extra hétvégi bérpótlék)
  • Munkahelyi étkeztetés és cafetéria
  • Fiatalos, vidám légkör
  • Klimatizált, színvonalas környezet
  • Ingyenes szállás lehetőség vagy 100% útiköltség térítés
  • Helybéli munkavállalóinknak kedvezményes helyi járat bérlet

Előnyök:
  • SMT gyártásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes tapasztalat előnyt jelent, de a szükséges készségek a betanulás során is elsajátíthatóak
  • Hosszú távú elkötelezettség
  • Rugalmasság

  • Személyesen: 8200 Veszprém, Rákóczi u. 2. Telefonon: + 36 70 6655 069

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém