www.cvonline.hu

SMT operátor - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-310)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.09.15.
Hirdetés azonosító: 645968

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

SMT gépkezelő

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF- 310)

Feladatok:

  • SMT gépek üzemeltetése, kezelése, futásfelügyelete és ellenőrzése
  • Első darab jóváhagyásának elvégzése
  • Átállási listák kitöltése
  • Feder-utántöltés, szitamosás
  • Darabjegyzék ellenőrzés, folyamatkontroll
  • Verifikációs állomások (teszterek, vizuális ellenőrző berendezések) adatainak ellenőrzése
  • Hibaüzenetek értelmezése, beavatkozás és a felettes értesítése
  • Termékek ellenőrzése, megengedett javítások, utómunkálatok elvégzése, termékek továbbküldése
  • Termékek lekönyvelése az SAP-ben

Elvárások:

  • Alapfokú elektronikai ismeretek (alkatrészismeret)
  • SMT gyártásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek előny
  • SAP ismerete előny
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontosság, megbízhatóság, felelősségtudat
  • 4 műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelt bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig). A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/967-3093-as mobiltelefonszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.