www.cvonline.hu
SMT operátor (Referenciaszám: PJ 3238)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.06.04.
Hirdetés azonosító: 870105
lejárt

Székesfehérvári neves, multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat
az alábbi munkakörbe:

SMT operátor

Feladatok:
- SMT gépek üzemeltetése, kezelése, futásfelügyelete és ellenőrzése
- Első darab jóváhagyásának elvégzése
- Átállási listák kitöltése
- Feder-utántöltés, szitamosás
- Darabjegyzék ellenőrzés, folyamatkontroll
- Vertifikációs állomások (teszterek, vizuális ellenőrző berendezések) adatainak ellenőrzése
- Hibaüzenetek értelmezése, beavatkozás és a felettes értesítése
- Termékek ellenőrzése, megengedett javítások, utmunkálatok elvégzése, termékek továbbküldése
- Termékek lekönyvelése az SAP-ben

Elvárások:
- Alapfokú elektronikai ismeretek
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- SAP ismeret előny
- 4 műszakos munkarend vállalása
- Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy neves nagyvállalatnál
- Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatások
- Utazási támogatás (akár vállalati buszjáratokkal, akár egyénileg megoldott bejárás esetén)

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sebestyén Melinda kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.