www.cvonline.hu

SMT-mérnök

  • A hirdetés 878 napja lejárt

A Freudenberg Konszern Péceli Gyáregysége

felvételt hirdet, német-japán autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő dinamikusan növekvő csapatának erősítésére az alábbi pozícióba:

SMT-mérnök

Feladatok:

  • Az SMT - szériagyártás önálló folyamatmérnöki felügyelete,
  • Részvétel a folyamattervezésben, a gyártásbevezetésben és a mintagyártásokban,
  • A karbantartások megtervezése és felügyelete,
  • Állandó folyamatfejlesztés.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnök diploma),
  • Elektronikai gyártási ismeretek,
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete,
  • Magabiztos német és / vagy angol nyelvtudás.

Előny:

  • Többéves elektronikai gyártási tapasztalat (szenior mérnök),
  • AOI ismeretek és tapasztalat,
  • Autóipari és minőségtervezési tapasztalat (FMEA, APQP, PPAP),
  • LEAN gyártási ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Pécel (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett)

  • Jelentkezését elektronikus levélben várjuk szakmai önéletrajzzal az alábbi email címen:
Helyek Pécel
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő