www.cvonline.hu

SMT mérnök

  • A hirdetés 717 napja lejárt
Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk SMT mérnök kollégát.

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Feladat:

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése az SMT gyártásba, a vonatkozó technológiák és folyamatok implementálása
  • Gépbeállítások elvégzése
  • Technikusok, operátorok irányítása, betanítása
  • Dokumentációk elkészítése

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Tapasztalat:

  • Villamos- vagy gépészmérnöki diploma
  • Legalább 3-5 év SMT gyártásban szerzett tapasztalat
  • Új termékek bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Pasztázási, reflow forrasztási folyamatok ismerete

Előny:

  • Autóipari tapasztalat

Egyéb információ:

  • Az új gyártócsarnokban most kerülnek bevezetésre a folyamatok és a technológiák, így lehetőség van ezek kialakításában részt venni
  • Rendkívül korszerű, modern technológiák és termékek

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: V01smtm