www.cvonline.hu

SMT MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1011870

Fejér megyei, neves termelő vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

SMT MÉRNÖK

Feladatok

  • Az új termék bevezetési folyamatok támogatása az SMT területen
  • Az új technológiák bevezetése, SMD folyamatok, elemzése és optimalizálása
  • Az adott gyártási területen felmerülő problémák megoldása
  • A termelés műszaki támogatása
  • Műszaki dokumentációk készítése, karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész/villamos)
  • Min. 1 év SMT területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Az SMD beültető rendszerek ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • SAP ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Albérleti hozzájárulás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SMT MÉRNÖK, Fejér megye