www.cvonline.hu

SMT MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1002847

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

SMT MÉRNÖK

Feladatok

  • Projekt feladatok megvalósítása
  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete
  • SMT automata beültető gépek működtetése
  • Műszaki dokumentációk készítése, karbantartása
  • Gépbeállítók, operátorok oktatása, koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség / technikusi végzettség SMT mérnöki tapasztalattal
  • Több éves elektronikai gyártóvállalatnál SMT területen szerzett mérnöki / technikusi tapasztalat, autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • Pasztázás, forrasztási technikák, hűtési módszerek és beültető berendezések ismerete
  • Új termék bevezetés –NPI tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SMT MÉRNÖK, Veszprém megye