www.cvonline.hu

SMT mérnök / villamosmérnök

  • A hirdetés 974 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai tapasztalattal és/vagy végzettséggel keresünk KARIZMATIKUS, ambíciózus szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A termelési terület szakmai támogatása - folyamat és minőségbiztosítási szempontból;
Minőségfejlesztői programok koordinálása, indítása;
A sor mellett dolgozó munkatársak szakmai fejlesztése és támogatása;
A gyártás során felmerülő hibák kiértékelése;
Belső folyamatok fejlesztése szoros együttműködésben a társosztályokkal;
A gyártás során előforduló azonnali és hosszú távú akciók definiálása;
Auditok előkészítése és lebonyolításának támogatása;
Vevői reklamációk feldolgozásában való segítségnyújtás.

Követelmények:

Villamosmérnöki v. műszerész végzettség (ebben az esetben is kell diploma, de nem feltétel a villamosmérnöki)
Elektronikai gyártó cégnél szerzett tapasztalat (bármilyen mérnöki), SMT/SMD KÖRNYEZETBEN
Német v. angol nyelvismeret

Előny:

Minőségügyi szabványok, eszközök, módszererek ismerete

Munkavégzés helye:

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés
Szakmai előrelépés, fejlődés

Ideális pályázó:

Agilis, kezdeményező készséggel rendelkező, talpraesett karakter.

Helyek Győr
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna