www.cvonline.hu

SMT mérnök-Székesfehérvár (Ref.szám: FE-94)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.05.28.
Jelentkezési határidő: 2015.11.24.
Hirdetés azonosító: 886773

Elvárások:

  • Szakirányú (villamosmérnök) egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • SMT beültetés, programozás területén szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Főbb feladatok, felelősségek:

  • Programok előállítása SMD beültető sorokhoz és AOI / X-Ray berendezésekhez
  • Programok fejlesztése, optimalizálása SMD beültető és AOI / X-Ray berendezésekhez
  • Hibaelhárítás és átállási idők csökkentése
  • Gyártásindítás, próba- és prototípusgyártás végrehajtása
  • Gépi beültetés szervezése és műszaki felügyelete
  • Együttműködés az új gyártási technikák- és technológiák bevezetésében
  • A közvetett és közvetlen vevői követelmények és ezek átalakulásának követése
  • Projektek vezetése, tervezése és végrehajtása
  • Projektekhez az eszközök és berendezések beszerzésének koordinálása
  • Termék és folyamat műszaki változásainak figyelemmel kísérése, kezdeményezése, kezelése és bevezetése a vevői követelmények figyelembevételével stb.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés!
  • Széleskörű béren kívüli juttatások (bejárás-, ill. albérlet-támogatás, étkezési hozzájárulás, cafeteria stb.)
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia, nemzetközi tapasztalatszerzés lehetősége!
  • A kiváló munka elismerése (bónusz)
  • Szakmai- és nyelvi képzések, tréningek és tanfolyamok

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai, multinacionális háttérrel rendelkező, neves autógyáraknak elektronikai alkatrészeket beszállító Magyarországon 1998 óta jelen lévő cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-94-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő