www.cvonline.hu

SMT karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1001431

munkakörbe.
Feladatok:

  • SMT beültető gépek, berendezések üzemeltetése
  • Tervezett rendszeres (napi, heti, éves) karbantartások elvégzése
  • Gépek, gyártósorok telepítése a kapcsolódó eszközök javítása és karbantartása

Elvárások:
  • Minimum technikusi végzettség (vasmegmunkáló/lakatos/esztergályos végzettség előny)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • SMT gyártási tapasztalat
  • Pneumatikai, forrasztási és mechanikai ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Kiemelt alapbér+ műszakpótlék
  • Bónusz
  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás és/vagy vállalati buszjárat

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Zala