www.cvonline.hu

SMT karbantartó (Referenciaszám: HM-347)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.04.27.
Hirdetés azonosító: 859746

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Elektronikai gyártóterületen, SMT területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Mechanikai, elektronikai, pneumatikai és vezérléstechnikai alapismeretek
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Fő feladatok:

  • SMT gyártósorok, gépek és berendezések javítása és karbantartása
  • Folyamatok ellenőrzése és optimalizálása
  • Gyártósorok programjainak tervezése, készítése és optimalizálása
  • Eszközök, szerszámok és cseredarabok tervezése és elkészítése
  • Tartalék alkatrész nyilvántartása
  • Új projektekben való részvétel
  • Operátorok támogatása új eszközök és berendezések kezelésében
  • Operátorok oktatása a gépeknél
  • Technikusok támogatása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés!
  • Cafeteria, bejárás- vagy albérlet-támogatás, letelepedési támogatás, étkezési hozzájárulás, bónusz rendszer, szakmai- és nyelvi képzések
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülménye, csúcstechnológia, nemzetközi tapasztalatszerzés lehetősége!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai tulajdonú, dinamikusan bővülő multinacionális vállalat székesfehérvári gyáregységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk Székesfehérváron elektronikai modulokat és akusztikai termékeket gyárt neves autógyáraknak.

A jelentkezés módja:

  • Ha álláshirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel önéletrajzát a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát e-mailben.
  • Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-347-es referenciaszámot!
  • Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő