www.cvonline.hu

SMT gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 411 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

SMT gyártási folyamat mérnöki támogatása;
Új termékek bevezetése az SMT gyártásba;
Technológia folyamatos, up-to-date ismerete, újdonságok megtanulása, azok implementálása;
Gépbeállítók munkájának támogatása;
Technikusok, operátorok irányítása, betanítása;
Szükséges dokumentációk elkészítése;
Területet érintő beszerzéseknél mérnöki támogatás nyújtása a beszerzés felé;
Berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása, gépfelszabadítással;
Mintagyártások, prototípus gyártások szervezése, lebonyolítása.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki, mérnöki végzettség
Gyártási környezetben szerzett szakmai tapasztalat, SMT területen
Min. társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Közel teljes bejárástámogatás vagy albérleti hozzájárulás, költözés esetén
Cafeteria, bónusz, motiváló, tapasztalatnak megfelelő bérezés
Igényes, imponáló munkakörnyezet
Modern gépek
Tanulási, fejlődési lehetőség (nyelvtanfolyam, szakmai képzések, külföldi utak)

Ideális pályázó:

Rugalmas
Kreatív gondolkodású
Hajlandó az önálló munkavégzésre
Szisztematikus munkavégzés jellemzi
Szakmai meggyőzőképesség és a határozott fellépéssel rendelkezik

Helyek Oroszlány
Budapest
Veszprém
Veszprém
Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség