www.cvonline.hu

SMT gyártás támogató mérnök

  • A hirdetés 318 napja lejárt

Az ARH Informatikai Zrt. Perbálra

keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • Automata beültető - hullámforrasztó gépek programozása (YAMAHA), a programok fejlesztése, optimalizálása és folyamatos karbantartása.
  • Próbagyártások támogatása, kapcsolattartás a társterületekkel
  • Részvétel gyártási technológiák bevezetésében, mintagyártásban, az éles gyártási folyamat indításának felügyelete
  • Gépkarbantartások ellenőrzése, kapcsolattartás a karbantartással
  • Kapcsolattartás a termeléssel és a többi támogató osztállyal
  • Gépbeállítók, operátorok oktatása, koordinálása

Elvárások:

  • Minimum 2 éves SMT beültetés és programozás területén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség / technikusi végzettség SMT mérnöki tapasztalattal
  • Elektronikai technológiák ismerete: SMT, THT, Wave, (Selective wave, Conformal coating, Cleaning, Automated Depanelization)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • CAD/CAM ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • high mix – low volume környezet

Munkavégzés helye:

Perbál

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázatát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő