www.cvonline.hu

SMT gépkezelő operátor

  • Company_icon BECOM Electronics Hungary Kft.
  • Location_icon Környe, Komárom-Esztergom
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

A Becom Electronics GmbH leányvállalata vagyunk, az ipar egyik vezető EMS-Partnere (Electronics Engineering & Manufacturing Services), osztrák székhellyel. Ügyfeleink a rugalmasság mellett értékelik a magas minőségi normákat és az átfogó technikai szakértelmünket. Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk magyarországi leányvállalatunkba.

Feladatok:

  • Beültetőgépek tárazása, sorátállások elvégzése.
  • Sori berendezések programozása és karbantartási feladatok ellátása.
  • A gyártás során felmerülő egyszerűbb hibák elhárítása, probléma esetén a felettes értesítése.

Elvárások:

  • Elektronikai vagy mechatronikai ismeretek és tapasztalat feltétlenül szükséges
  • Csapatszellem, rugalmasság és önállóság

Követelmények:

  • SMT (felületszerelt) beültető gépsoron szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Elektronikai összeszerelési folyamatok ismerete
  • Számítógépkezelői ismeret, MS-Office ismerete
  • Anyavállalatnál (Ausztriában) történő betanulás vállalása

Előnyt jelent:
A következő típusú gépek alapos ismerete, az ezeken szerzett tapasztalat:

  • DEK vagy EKRA pasztázó
  • Siemens Siplace beültetőgép
  • Rehm reflow-kemence
  • AOI (automata optikai vizsgálóberendezés)
  • SPI, pasztázási folyamatismeret
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Saját személygépkocsi
  • B-kategóriás jogosítvány

Béren kívüli juttatások:

  • Bejárás támogatás
  • Egyéb béren kívüli juttatás

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette figyelmét és szeretne részese lenni csapatunknak, kérjük küldje el pályázati anyagát alábbi elérhetőségeink bármelyikére:

H-2851 Környe, Budai út 1.
Tel.: +36 34 309 307 (603-as mellék)
Weboldal: Link megjelenítése

Helyek Környe
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű