www.cvonline.hu

SMT Folyamatmérnök

  • A hirdetés 420 napja lejárt

Fejér megyei multinacionális gyártó cég megbízásából keresünk

munkatársat.

Pozíció azonosító: sfa

Kategória: Gépészmérnök, Villamosmérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok

  • Új projektek bevezetésében való részvétel;
  • Felelős az SMT területén lévő folyamatokért (címkézés, pasztázás, beültetés, reflow, AOI, X-Ray);
  • SMT berendezések bevezetése a legújabb technológiával;
  • Javaslattétel jobbító intézkedésekre a projektcsapattal közösen;
  • SMT gyártási folyamat megtervezése, ellenőrzése, optimalizálása, a dokumentációs anyag elkészítése;
  • SMT berendezések programjainak készítése és optimalizálása a technikusokkal közösen;
  • Eszközök, szerszámok és cseredarabok tervezése és elkészítése;
  • Tartalékalkatrész-készlet meghatározása, annak biztosítása és a nyilvántartás vezetése;
  • Technikusok oktatása, szakmai  támogatása;
  • Együttműködés a minőségügyi részleggel és a termelési egységekkel;
  • Kapcsolattartás a társvállalatok szakterületeinek munkatársaival.

Elvárások

  • Műszaki főiskolai vagy egyetemi diploma villamosmérnök, gépészmérnök vagy egyéb, releváns szakirányon szerzett felsőfokú szakképesítés;
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Legalább 1-3 év releváns tapasztalat;
  • Az elektronikai gyártás módszereinek és eljárásainak alapvető ismerete, különös tekintettel az SMT technológiára;
  • Az SMD beültető rendszerek ismerete;
  • DFA, SAP és MS-Office ismerete;
  • Új, innovatív technológiák és fejlődés iránti lelkesedés;
  • Utazási hajlandóság.

Előny

  • SMT sorok telepítésében és beüzemelésében szerzett gyakorlat.
Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol