www.cvonline.hu

SMT folyamatmérnök / gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 932 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Stabil, növekvő, piacvezető elektronikai termékeket gyártó multinacionális gyártó vállalat számára keresünk tapasztalt mérnököt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

ÚJ SMT gyártósorok mérnöki támogatása: dokumentációk készítése - FMEA, PFC, munka-, karbantartási-, műveleti-utasítások;
Hatékonyságnövelés;
Folyamatfejlesztés;
Új sorok Mo-ra transzfere, telepítése Kínából;
Első minták gyártása (2015. év elején lesz az első, majd utána folyamatosan);
Riportolás a mérnökségvezető részére.

Követelmények:

SMT mérnöki tapasztalat;
Mérnöki végzettség;
Aktív angol nyelvtudás;
3-4 hetes kínai betanulás vállalása (egyszer);
Sori transzferben, telepítésben szerzett tapasztalat nagy előny.

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés;
Cafeteria;
Humánus, ember-központú vállalati háttér;
Támogató közeg és fejlődési lehetőség.

Helyek Ajka
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...