www.cvonline.hu

SMT Folyamatmérnök ASZ06

  • Frissítve 54 napja

Feladatok

  • Új projektek bevezetésében való részvétel;

  • Felelős az SMT területén lévő folyamatokért (címkézés, pasztázás, beültetés, reflow, AOI, X-Ray);

  • SMT berendezések bevezetése a legújabb technológiával;

  • Javaslattétel jobbító intézkedésekre a projektcsapattal közösen;

  • SMT gyártási folyamat megtervezése, ellenőrzése, optimalizálása, a dokumentációs anyag elkészítése;

  • SMT berendezések programjainak készítése és optimalizálása a technikusokkal közösen;

  • Eszközök, szerszámok és cseredarabok tervezése és elkészítése;

  • Tartalékalkatrész-készlet meghatározása, annak biztosítása és a nyilvántartás vezetése;

  • Technikusok oktatása, szakmai  támogatása;

  • Együttműködés a minőségügyi részleggel és a termelési egységekkel;

  • Kapcsolattartás a társvállalatok szakterületeinek munkatársaival.

Elvárások

  • Műszaki főiskolai vagy egyetemi diploma villamosmérnök, gépészmérnök vagy egyéb, releváns szakirányon szerzett felsőfokú szakképesítés;

  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban;

  • Legalább 1-3 év releváns tapasztalat;

  • Az elektronikai gyártás módszereinek és eljárásainak alapvető ismerete, különös tekintettel az SMT technológiára;

  • Az SMD beültető rendszerek ismerete;

  • DFA, SAP és MS-Office ismerete;

  • Új, innovatív technológiák és fejlődés iránti lelkesedés;

  • Utazási hajlandóság.

Előny

  • SMT sorok telepítésében és beüzemelésében szerzett gyakorlat.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Fejér