www.cvonline.hu

SMT beszerző-Veszprém (Ref.szám: NB-1415)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 1011354

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 1 év beszerzési tapasztalat (direkt – termelési anyag beszerzés- területen)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Elektronikai ismeretek
  • Tárgyalási készség
  • Önállóság

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Műszaki végzettség
  • SAP ismeret

Feladatok:

  • Beszerzési stratégia alkalmazása, használata a beszerzési területre
  • Beszállítók értékelése
  • Beszállítók számának optimalizálása a commodity stratégiának megfelelően
  • Árajánlatok kérése és kiértékelése
  • Ártárgyalások folytatása
  • Késztermékekre költségcsökkentő ötletek kidolgozása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő Megbízója számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1415-es referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő